Najpierw Cię ignorują, potem się z Ciebie śmieją, później z Tobą walczą, później wygrywasz (Mahatma Gandhi)             

Dlaczego ASK ?

 

ASK znaczy: pytaj.
Pytaj, bo kto pyta, nie błądzi. Pytaj - jestem, by pomóc znaleźć właściwe odpowiedzi.

ASK to inicjały: Aleksander Stefan Kisil

ASK to skrót od słów: Analizy Szkolenia Konsulting

ASK to litery, które reprezentują wartości oraz sposób działania:
A - ambitnie i adekwatnie,
S
- szybko i skutecznie,
K - kreatywnie, kompetentnie.

 

Możliwości

Mam spore możliwości podejmowania działań prowadzących do rozwoju lub uzdrowienia Twojej kariery, organizacji, firmy - dobrania odpowiednich narzędzi i metod oraz - po uważnym wsłuchaniu się w Twoje aktualne i przyszłe potrzeby - właściwego podjęcia działań zgodnie z moim hasłem: "Dalej w głąb i dalej wzwyż!"


Działam

1) kompleksowo -


chodzi o to, by efektywnie, całościowo pomóc Państwu w zarządzaniu karierą, organizacją, firmą - poznając przyczyny hamujące rozwój i identyfikując mocne strony. By nie "leczyć" objawów, ale rozwiązać problem dogłębnie. Dlatego w moich działaniach przeplatają się analizy, szkolenia, doradztwo, coaching i opracowywanie narzędzi zarządzania czy innych propozycji.


2) elastycznie -


działam według Państwa potrzeb, dopasowując metody, tempo i treści prac do sytuacji, możliwości i stanu zaawansowania procesów (wdrażania, coachingu, szkoleniowych). Moja elastyczność objawia się zarówno w sferze merytorycznej, organizacyjnej jak i cenowej. Wychodzę Państwu naprzeciw, aby nasza współpraca była dla Państwa jak najwygodniejsza i najprzyjemniejsza.


3) dla Państwa korzyści


Jedną z wartości moich działań stanowi to, że nacelowane są one na odniesienie przez Państwa wymiernych korzyści - większych przychodów, niższych kosztów, lepszych relacji i komunikacji w zespole, wyższej efektywności, mniejszego zużycia czasu na określone procesy, lepszej organizacji pracy, wyższej jakości - i na lepszy wizerunek Państwa osoby, organizacji czy firmy na zewnątrz, a także na więcej czasu dla siebie  i rodziny.


4) ku rozwojowi, radości, lepszej przyszłości i kreatywności - dlatego KliknijŻyczę dobrego dnia i dobrych decyzji
Zapraszam do współpracy

ASK